اخبار

محمد احسانی به پشت صحنه فیلم هومن سیدی رفت

محمد احسانی به پشت صحنه فیلم هومن سیدی رفت
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در پشت صحنه فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من" به کارگردانی هومن سیدی حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، "محمد احسانی" عصر دوشنبه ۱۳ مرداد با حضور در پشت صحنه فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من" که این روزها در منطقه خجیر در شرق تهران در حال فیلمبرداری است، با عوامل این اثر سینمایی گفت وگو کرد.
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در جریان این بازدید تاکید کرد که حمایت از فیلمسازان جوان و تلاش برای استانداردسازی از سیاست های پیش روی مدیریت سینما است.
"هومن سیدی" نیز با اشاره به شرایط تولید فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من"، گفت: این اثر سینمایی تلاش می کند تصویری متفاوت از یک معضل اجتماعی را بیان کند
وی همچنین یادآور شد که این فیلم سینمایی از آثار پر لوکیشن است که این امر کار تولید آنرا دشوار کرد.
"سیامک صفری" بازیگر نقش اول این اثر سینمایی نیز در ادامه در گفت وگو با احسانی درباره شرایط این اثر سینمایی و محتوای آن گفت وگو کرد.
فیلم سینمایی "اعترافات ذهن خطرناک من" سومین ساخته بلند "هومن سیدی" پس از "آفریقا" و "سیزده" است و تهیه کنندگی آن را "جواد نوروزبیگی" به عهده دارد. تاکنون بیش از ۹۰ درصد از فیلمبرداری این اثر سینمایی به پایان رسیده است
"اعترافات ذهن خطرناک من" در ۲۴ ساعت روایت می‌شود و قصه آن درباره مردی است که در یک روز کامل هیچ چیزی را به یاد نمی‌آورد. "نگار جواهریان"،" سیامک صفری"، "چکامه چمن ماه"، "عباس غزالی" از جمله بازیگران سومین فیلم بلند هومن سیدی به شمار می روند.

 

۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید