اخبار

محمد احسانی" مهمان "رخ دیوانه" شد

محمد احسانی" مهمان "رخ دیوانه" شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، "محمد احسانی" صبح روز چهارشنبه ۱۵ مرداد به پشت صحنه فیلم "رخ دیوانه" به کارگردانی ابوالحسن داودی رفت.

وی در دیدار با این کارگردان کهنه کار سینما یادآور شد: تقویت جریان اصلی و مستقل سینما یکی از سیاست های سازمان سینمایی است.
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی توضیح داد: این جریان علاوه بر توجه به مضموم و ارزش ها در آثار سینمایی، به مخاطب نیز نگاه ویژه ای دارد.
احسانی با بیان اینکه کارگردانانی از جمله ابولحسن داودی از جمله فیلمسازانی هستند که حضور و فعالیتشان در سینما یک ضرورت است تاکید کرد: آثاری که کارگردانان جریان اصلی سینما تولید می کنند عموما علاوه بر محتوا، در گیشه نیز موفق هستند و در عین حال به مخاطب نیز احترام می گذارد.
وی با تبریک به داودی برای حضور دوباره در عرصه فیلمسازی پس از شش سال افزود: فیلم رخ دیوانه قصه پرمخاطبی دارد و به لحاظ نوع ساخت نیز شاخص های مدرن در آن دیده می شود که این اتفاق خوبی است.
"
ابوالحسن داودی" نیز در این دیدار با بیان اینکه رخ دیوانه سخت ترین اثر سینمایی کارنامه هنری من است یادآور شد: تاکنون ۵۱ جلسه از این اثر سینمایی فیلمبرداری شده و تقریبا ۱۵ جلسه دیگر از فیلمبرداری این اثر سینمایی باقی مانده است.
وی یادآور شد: تدوین این اثر سینمایی نیز همزمان با فیلمبرداری آن انجام می شود.
در ادامه صحنه های مربوط به کودکی صابر ابر به عنوان یکی از شخصیت های اصلی فیلم "رخ دیوانه" فیلمبرداری شد.

فیلمنامه "رخ دیوانه" توسط "محمدرضا گوهری" بر اساس طرحی از ابوالحسن داوودی نگارش شده و داستان چند جوان است که در یک قرار اینترنتی با یکدیگر آشنا شده و به دنبال یک شوخی و شرط بندی در مسیری پیچیده و دلهره آور می افتند.
"
طناز طباطبایی"، "صابر ابر"، "ساعد سهیلی"،"نازنین بیاتی"، "امیر جدیدی"، "سحر هاشمی"، "فرنوش آل احمد"، "بیژن امکانیان" از جمله بازیگران این اثر سینمایی هستند.

 

۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید