اخبار

محمد احسانی: فیلم یحیی سکوت نکرد با ترکیب جوانان و باتجربه ها قابل دفاع خواهد شد

محمد احسانی: فیلم یحیی سکوت نکرد با ترکیب جوانان و باتجربه ها قابل دفاع خواهد شد
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در بازدید از پشت صحنه فیلم یحیی سکوت نکرد گفت:تولید این اثر سینمایی با ترکیبی از جوانان و با تجربه ها انجام می شود که امیدوارم این امر موجب شود این فیلم علاوه بر جذب مخاطب، به لحاظ فرهنگی و هنری نیز اثری قابل دفاع باشد.
<:xml>به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، "محمد احسانی" ظهر شنبه 18 مرداد در پشت صحنه فیلم سینمایی "یحیی سکوت نکرد" به کارگردانی کاوه ابراهیم پور حضور یافت.

احسانی در این بازدید گفت: امید سینمای ایران به ورود نیروهای جدید و کارگردانان کار اولی است. شاید این کارگردانان کار اولی باشند اما در بسیاری از عرصه های سینما سالیان سال فعالیت داشته اند.

وی یادآور شد: تیم تهیه و تولید فیلم "یحیی سکوت نکرد" بسیار جوان و پر انرژی است و با افزوده شدن هنرمندان با تجربه ایی همچون "فاطمه معتمد آریا"، امیدواریم نتیجه کار به لحاظ فرهنگی و هنری قابل دفاع بوده و در نهایت این اثر بتواند در جذب مخاطبان موفق باشد.

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی تاکید کرد: برنامه ریزی خوبی برای تولید فیلم "یحیی سکوت نکرد" وجود داشته و این اثر در فاصله اندکی از صدور پروانه ساخت، وارد مرحله تولید شده که این امر نشان از همت بخش خصوصی دارد.

"تینا پاکروان" تهیه کننده این اثر سینمایی در حاشیه بازدید معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از پشت صحنه فیلم "یحیی سکوت نکرد" گفت: امروز شنبه پنجمین جلسه از فیلمبرداری این اثر سینمایی را پشت سر می گذاریم و فیلمبرداری این اثر در مجموع 30 جلسه خواهد بود.

وی یادآور شد: با توجه به سفری که خانم "فاطمه معتمد آریا" بازیگر اصلی این اثر سینمایی پیش رو دارد فیلمبرداری یحیی سکوت نکرد را زودتر شروع کردیم.

این تهیه کننده سینما توضیح داد: "ماهان نصیری" بازیگر کودک در این اثر نقش یحیی را بازی می کند.

"تورج منصوری"، "ندا جبراییلی"، "رابعه اسکویی"، "مریم شیرازی" و جمعی از بازیگران کودک نیز در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

"فاطمه معتمد آریا" نیز گفت: کارکردن با کارگردانان کار اولی برای من لذت بخش است و آنان بسیار خلاق بوده و شعور سینمایی دارند.

وی یادآور شد: شاید دیگر با هم نسل های خود در سینما نتوانم کار کنم مگر اینکه کار مورد نظر استثنایی باشد.

کاوه ابراهیم پور کارگردان این اثر نیز یادآور شد: 90 درصد از فیلمبرداری "یحیی سکوت نکرد" در لوکیشن کنونی که یک منزل قدیمی است فیلمبرداری خواهد شد.

محمد رضا فرجی و سیدمحمدصادق موسوی از مدیران معاونت ارزشیابی سازمان سینمایی، محمد احسانی را در این دیدار همراهی کردند.

فیلمبرداری فیلم "یحیی سکوت نکرد هم اکنون در منزلی قدیمی حوالی خیابان سعدی تهران ادامه دارد.

در خلاصه داستان این اثر سینمایی آمده: پدر یحیی، به دلیل مسائل کاری یحیی را نزد خواهرش می سپارد تا از او نگهداری کند زندگی عمه پر از رمز و رموزهایی است که در ارتباط بین این دو کشف می شود.


<:xml>
۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید