اخبار

پردیس سینمایی کوروش با حضور معاون سازمان سینمایی افتتاح شد

پردیس سینمایی کوروش با حضور معاون سازمان سینمایی افتتاح شد
پردیس سینمایی کوروش با حضور "محمد احسانی" معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی و جمعی از مدیران، اصحاب رسانه و هنرمندان با اکران فیلم" شهر موش ها 2" رسما کار خود را آغاز کرد.
<:xml>

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، پردیس سینمایی کوروش صبح دوشنبه 27 مرداد با اکران فیلم "شهر موش ها 2 "به کارگردانی مرضیه بروند و تهیه کنندگی علی سرتیپی و منیژه حکت کار خود را آغاز کرد.

در این مراسم که با حضور محمد احسانی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، "آرش امینی" مدیرکل بخش بین الملل سازمان سینمایی، "محمدرضا جعفری جلوه" مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، مهندس "مجید مسچی" مدیرعامل موسسه سینما شهر و عوامل فیلم شهر موش ها 2 و اصحاب رسانه برگزار شد ،14 سالن سینمایی پردیس کوروش کار خود را به طور رسمی آغاز کردند.

در ابتدای این مراسم برگزیدگان مسابقه موش‌نام توسط فرهاد توحیدی نویسنده این اثر سینمایی معرفی شدند.

منیژه حکمت یکی تهیه کنندگان این فیلم نیز یادآور شد: "شهر موش‌ها2" فیلم کودک است و ما آن را برای بزرگسالان نساختیم.

وی با تقدیر از اهالی رسانه به عنوان فرهیختگان عرصه فرهنگ یادآور شد: در این پروژه تمام ابعاد و پتانسیل‌های سرگرمی کشور و بالاتر از استانداردهای ایران برای کودکان لحاظ شده است.

تهیه کننده فیلم "شهر موش ها "2 با اشاره به تولید این اثر در بخش خصوصی و تقدیر از حمایت های محمدرضا جعفری جلوه مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی اظهار امیدواری کرد که این اثر پیوندی میان صنعت و سینما باشد.

فیلم سینمایی "شهر موش ها 2" در روزهای آتی در سینماهای سراسر کشور اکران عمومی خواهد شد.

<:xml>
۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۵:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید