اخبار

فرخنده کیش: انجمن سینمای جوانان ایران از آثاری با محوریت مدافعان حرم و مقاومت حمایت می‌کند

فرخنده کیش: انجمن سینمای جوانان ایران از آثاری با محوریت مدافعان حرم و مقاومت حمایت می‌کند
مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران در آستانه برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم و مقاومت از حمایت ویژه انجمن از آثاری با محوریت مدافعان حرم و مقاومت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فرید فرخنده کیش با تأکید بر تداوم مسیر ستیز با افراطی‌گری و صهیونیزم جهانی از درگاه سینما گفت: برگزاری نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم و تأکید ریاست سازمان سینمایی در جریان برگزاری جشن سینمای جوان مبنی بر توجه ویژه با آثاری که این مضمون والا را مطرح می‌کنند پشتوانه‌های بسیار خوبی هستند که انجمن سینمای جوانان ایران با توجه به حمایت‌های صورت گرفته از سوی سازمان سینمایی نسبت به تولید این آثار اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.
فرخنده کیش در ادامه گفت: انجمن سینمای جوانان ایران پذیرای طرح‌ها و فیلم‌نامه‌های فیلم‌سازان در رابطه با موضوع مدافعان حرمین شریفین خواهد بود تا نسبت به تداوم تولید این آثار ارزشی اقدام نماید.
وی با اشاره به گفتگوی اخیر خود با خبرگزاری قدس گفت: همان‌طور که در آن مصاحبه نیز اشاره کردم، به نظرم، ما آرامش امروزمان را مدیون عزیزان مدافع حرم هستیم، همان‌طوری که در زمان جنگ آرامش و امنیتی که داشتیم حاصل زحمات و رشادت‌های رزمندگانمان در جبهه‌های حق علیه باطل بود، این بار این جبهه‌های دفاع مقدس کمی بافاصله از مرزهای کشور عزیزمان ایران در حرمین شریفین تشکیل شده است و در حال حاضر این عزیزان مدافعان حرم هستند، آن‌ها مدافعان یک تفکرند و مدافعان واقعی دین اسلام هستند، دینی که روایت کلامش صلح و دوستی و زیستن مسالمت‌آمیز است.
مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با اشاره به تأثیر چشمگیر سینما در جهان امروز گفت: برگزاری نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم اتفاق بسیار شایسته‌ای بود که به همت خبرگزاری فارس و با همکاری موسسه فرهنگی هنری کتیبه نوای فاطمی صورت گرفت و امروز شاهد برگزاری آیین اختتامیه آن خواهیم بود. امیدواریم انجمن سینمای جوانان ایران و دیگر متولیان سینما و فرهنگ در کشور بتوانند مسیر ایجادشده توسط این جشنواره را با شایستگی تداوم ببخشند.   

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید