اخبار

توضحیات ایوبی درباره تغییر در شورای پروانه ساخت و نمایش

توضحیات ایوبی درباره تغییر در شورای پروانه ساخت و نمایش
رئیس سازمان سینمایی درباره آخرین وضعیت شورای پروانه نمایش و ساخت و واکنش کمال تبریزی به سخنان مسعود فراستی توضیحاتی ارائه کرد.

در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر تغییر اعضای شورای پروانه ساخت و نمایش فیلم‌های سینمای مطرح شد اما حجت‌الله ایوبی می‌گوید هیچ ابلاغیه‌ جدیدی به سازمان سینمایی نرسیده است.
رئیس سازمان سینمایی در پاسخ به سوالی درباره تغییر اعضای شورای پروانه نمایش و ساخت به ایلنا گفت: در روزهای اخیر از طرف آقای علی جنتی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) هیچ چیز جدیدی و سخن جدیدی در این خصوص به ما ابلاغ نشده است.
وی ادامه داد: پیرامون قضایای خیلی مهم همیشه چنین حرف و حدیث‌هایی وجود دارد و این امر کاملاً طبیعی‌ست.
ایوبی افزود: البته من نمی‌گویم که در جلوی کارهای موفق؛ گروهی سنگ‌اندازی می‌کنند اما هیمشه قصه‌های مهم و هیجان یک داستان‌پردازی هم هست و باید آنها را بپذیریم.
وی با اشاره به آغاز به کار مجلس دهم شورای اسلامی گفت: به محض آنکه نمایندگان جدید به‌صورت کامل در مجلس شورای اسلامی مستقر شوند قطعاً با آنها دیدار می‌کنیم.
رئیس سازمان سینمایی در واکنش به سخنان مسعود فراستی درباره کمال تبریزی و واکنش کمال تبریزی به این موضوع گفت: در مقام یک کارشناس فرهنگی اصلاً دوست ندارم چهره‌های خوب و درخشان کشورمان ناراحت شوند.

منبع:ایلنا

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید