اخبار

استقبال از کاتی و ستاره، جوجه پر و بچه و مرد در جشنواره کودک

استقبال از کاتی و ستاره، جوجه پر و بچه و مرد در جشنواره کودک

مخاطبان اصفهانی به تماشای سه فیلم در پردیس چهارباغ نشستند.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، در روز سوم جشنواره همچنان فیلم های جشنواره با استقبال بسیار خوب مردم مواجه است، در سانس ۲۰ پردیس سینمایی چهارباغ سه فیلم بچه و مرد به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان، جوجه پر به کارگردانی فرشاد صالحی و کاتی و ستاره به کارگردانی رضا مجلسی اکران شدند که با استقبال کودکان و نوجوانان مواجه شدند.
علی فیاض نیز پس از معرفی فیلم ها از استقبال مردم از فیلم های کودک تشکر کرد.
محمدرضا خردمندان با بیان اینکه در این جشنواره با ۵ فیلم حضور دارم، افزود: فیلم بچه و مرد یک فیلم ساده که خیلی دوستش دارم ویژگی این فیلم این است که در یک لوکیشن واحد با کارکترهای محدود است و امیدوارم حرفی برای گفتن داشته باشد و یک حس متراکم ایجاد کند.
وی تاکید کرد: این مدل ایجاز گویی بسیار به من کمک کرده است و مرا در زمینه فیلم سازی به پیش برده است.
فرشاد صالحی اظهار کرد: فیلم جوجه پر در یک فضای روستایی است و امیدوارم که از آن خوشتان بیاید. اصفهان یک شهر فرهنگی است و آثار باستانی و سوغاتی ها، فضاها و همه چیز در این شهر خاص است.
وی یادآور شد: این جشنواره سال ها است که در اصفهان برگزار می شود و تمام این اتفاقات می تواند اصفهان را به شهری مسنعد برای تولید فیلم تبدیل کند.
مریم یونس نژاد بازیگر فیلم بلند کاتی و ستاره تاکید کرد: خوشحالم که امروز فیلم ما دیده می شود و امیدوارم از این اثر خوشتان بیاید و خوشحال باشید.
همچنین رضا مجلسی کارگردان فیلم بلند کاتی و ستاره نیز گفت: امیدوارم از فیلمی که به عنوان سوغاتی آوردیم خوشحال باشید و بپسندید.   
۱۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید