اخبار

علیرضا رضاداد در مراسم «عصرهای پروانه ای چهارباغ» عنوان کرد: استقبال از جشنواره فیلم کودک و نوجوان نشان داد می توانیم به این سینما کمک کنیم

علیرضا رضاداد در مراسم «عصرهای پروانه ای چهارباغ» عنوان کرد: استقبال از جشنواره فیلم کودک و نوجوان نشان داد می توانیم به این سینما کمک کنیم

دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در مراسم «عصرهای پروانه ای چهارباغ» عنوان کرد: تعداد مخاطبان جشنواره امسال، ما را به این نتیجه رساند که همه با هم می توانیم به سینمای کودک و نوجوان کمک کنیم.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ علیرضا رضاداد دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان در «عصرهای پروانه ای چهارباغ» که امروز-سه شنبه ۱۳ تیر- بعد از دوچرخه سواری شرکت کنندگان در جشنواره برگزار شد، ضمن تشکر از حاضران در این اقدام زیست محیطی گفت: امیدوارم حرکت دسته جمعی دوچرخه سواری در سراسر کشور رونق یابد. باید از همه کسانی که به استقبال این موضوع رفتند و ما را همراهی کردند تا برای یک روز هم از خودرو استفاده نکنیم، تشکر کنم.
وی همچنین ادامه داد: خوشبختانه برخی از فیلم های جشنواره تا شش سانس فوق العاده هم رسیدند. این در حالی است که چنین استقبالی به ندرت رخ می دهد. ما باید تلاش کنیم سینما همیشه همینقدر پر رونق و پر شور باشد.
دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان افزود: اتفاق خوب جشنواره سی ام، حضور پر رنگ کودکان و نوجوانان به همراه خانواده هایشان است که امیدوارم نهادینه شود.
وی با ابراز امیدواری نسبت به رونق سینمای کودک و نوجوان خاطر نشان کرد: تعداد مخاطبان جشنواره امسال، ما را به این نتیجه رساند که همه با هم می توانیم به سینمای کودک و نوجوان کمک کنیم و خوشحالیم که توانسته ایم این استقبال را رقم بزنیم.
۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید