اخبار

رئیس سازمان سینمایی : فیلم های جشنواره فجر حرکت رو به جلوی سینمای ایران را نشان می دهد

رئیس سازمان سینمایی : فیلم های جشنواره فجر حرکت رو به جلوی سینمای ایران را نشان می دهد
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان امور سینمایی و سمعی، بصری کشور گفت:فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حرکت رو به جلوی سینمای ایران را نشان داده و بیانگر عزم جدی ملت ایران برای حرکت در مسیر پیشرفت است.

محمد مهدی حیدریان شامگاه پنجشنبه در حاشیه برگزاری اختتامیه بخش تجلی اراده ملی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در گفت و گو با  ایرنا اظهار کرد: اراده ملی و منافع ملی بدون حضور همه مردم محقق نخواهد شد و سینماگران نیز به عنوان یک جمعیت پیشرو در شناخت و حرکت منافع ملی باید حرکت کنند.

وی افزود:آنچه در فیلم های جشنواره فیلم فجر 96 شاهد بودیم بیانگر حرکت رو به جلوی سینمای ایران و توجه به اراده ملی و دفاع از کشور بود.

حیدریان به ظرفیت های موجود در منطقه آزاد اروند برای استانداردسازی حرکت سینمایی کشور اشاره کرد و گفت:سازمان منطقه آزاد اروند یکی از پایگاه های جدی برای این مهم در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند در مراسم اختتامیه جشنواره بخش تجلی اراده ملی گفت:از ایده های نو در زمینه های اقتصاد فرهنگ و هنر در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر حمایت می‌شود.

اسماعیل زمانی اظهار کرد: هنر می‌تواند در زمینه توسعه فرهنگی و اقتصادی شهرهای آبادان و خرمشهر تاثیر گذار باشد و رونق دوباره را به این 2 شهر برگرداند.

وی جنگ را پدیده ای زشت و مخرب دانست و افزود: شهرهای آبادان و خرمشهر بعد از جنگ بازسازی اقتصادی نشدند.

 

۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷
نظرات بینندگان
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد