اخبار

آخرین خبرها از سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان

آخرین خبرها از سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان
پوشش جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان سی و یکم در «کافه جشنواره»


ویژه برنامه اینترنتی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با عنوان «کافه جشنواره» در فضای مجازی، کانال و اینستاگرام جشنواره، سایت آپارات و سایت تماشا هر روز رویدادها و اخبار جشنواره را پوشش می دهد.

کارگردان برنامه اینترنتی «کافه جشنواره» که ویژه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان تولید می شود، گفت: مخاطبان می توانند «کافه جشنواره» را ایام در برگزاری جشنواره در فضاهای مجازی، پایگاه ها، کانال و اینستاگرام جشنواره دنبال کنند.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ مهرداد داوری مجری و کارگردان برنامه اینترنتی «کافه جشنواره» درباره جزئیات این برنامه توضیح داد: در کافه جشنواره با عوامل سینما از جمله کارگردان ها و بازیگران فیلم ها به گفت و گو می نشینیم و به واقعیت های سینما و راز های نهفته آن می پردازیم.

وی افزود: تاکنون چهارمین قسمت برنامه را ضبط کرده ایم و هنرمندانی همچون مریم سعادت، جهانبخش سلطانی، پارسیا شکوری بازیگر نوجوان و مهدی باقربیگی مهمان این برنامه بوده اند.

داوری خاطر نشان کرد: این برنامه ۱۰ الی ۳۰ دقیقه ای در فضای مجازی، کانال و اینستاگرام جشنواره، سایت آپارات و سایت تماشا پخش می شود و تاکنون مورد استقبال قرار گرفته است.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان :

جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان را به همه دنیا معرفی کرده استمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در حاشیه بازدید از محل دائمی دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان گفت: این جشنواره توانسته اصفهان را به همه دنیا به خصوص سینماگران، به عنوان یکی از بهترین ظرفیت های کشور در سینمای کودک و نوجوان معرفی کند.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از محل دائمی دبیرخانه این جشنواره بازدید کرد.

وی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را حرکت فرهنگی پر باری برای اصفهان دانست و به اهمیت برگزاری آن برای شهروندان اصفهانی اشاره کرد.

انصاری در ادامه بیان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از پایه های اصلی جشنواره های هنری به ویژه در زمینه فیلمسازی به حساب می آید، این سازمان باید به عنوان صاحب خانه، با کمک همه بخش هایی که حضورشان در این حوزه موثر است، به وظایف خود عمل کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به ارتباطی که بین اصفهان و این رویداد شکل گرفته اشاره کرد و افزود: این جشنواره در دنیا همراه نام اصفهان معرفی شده و در نتیجه خدمت بزرگی به حوزه فرهنگ اصفهان کرده است، این جشنواره توانسته اصفهان را به همه دنیا به خصوص سینماگران، به عنوان یکی از بهترین ظرفیت های کشور در حوزه فیلم کودک و نوجوان معرفی کند.

انصاری همچنین تصریح کرد: یکی از مقوله هایی که باید مورد توجه قرار گیرد، اقتصاد در حوزه فرهنگ و هنر است. در سال های گذشته آنطور که باید به این موضوع توجه نشده است.

وی با بیان اینکه سینما هم صنعت و هم هنر است، تاکید کرد: در حوزه اقتصاد بیش از رشته های دیگر می توان در این زمینه سرمایه گذاری کرد. زیرا مخاطبان سینما علاقه مندند کودکان و نوجوانان شان حضور بیشتری در حوزه های فرهنگی و هنری داشته باشند و برای این موضوع هزینه می‌کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: رونق سینمای کودکان و نوجوانان مهم است و می تواند در افزایش شادابی و نشاط اجتماعی تاثیر مثبت بگذارد. 

بازدید شهردار اصفهان از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان


شهردار اصفهان، رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان و جمعی از مدیران و مسئولان شهری شامگاه یکشنبه ۱۱ شهریور از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره در هتل کوثر بازدید کردند.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسنی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان، فریده روشن رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان، مهدی مقدری عضو شورای اسلامی شهر اصفهان و عضو شورای عالی سیاستگذاری جشنواره و محمد عیدی، مدیر اجرایی سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شامگاه یکشنبه ۱۱ شهریور از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره در سالن میخک هتل کوثر بازدید کردند.

در این دیدار که با حضور علیرضا رضداد دبیر و سید احد میکاییل زاده معاون ارتباطات و اطلاع رسانی و جمعی از مدیران و مسئولان جشنواره و شهر اصفهان صورت گرفت، امور رسانه ای و بازتاب های خبری در رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری و بین المللی شرح داده شد.


نوجوانان آثار خود را با داوران در دومین المپیاد فیلمسازی تماشا کردند


فیلم های پذیرفته شده در دومین المپیاد فیلمسازی با حضور کارگردان های نوجوانان، مربیان و مشاوران آنها و محمدرضا خردمندان و حسین شیخ الاسلام از داوران این المپیاد سینمایی روی پرده رفت و پس از آن جلسه پرسش و پاسخ نوجوانان فیلمساز با داوران برپا شد.

به گزارش ستاد خبری دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان، فیلم های پذیرفته شده در دومین المپیاد فیلمسازی با حضور کارگردان های نوجوانان، مربیان و مشاوران آنها و محمدرضا خردمندان و حسین شیخ الاسلام از داوران این المپیاد سینمایی صبح امروز ۱۱ شهریورماه روی پرده رفت و پس از آن جلسه پرسش و پاسخ نوجوانان فیلمساز با داوران برپا شد.

در ابتدای این جلسه محمدرضا خردمندان یکی از دواران حاضر در دومین المپیاد فیلمسازی با ابراز خرسندی از تماشای این فیلم های نوجوانان در این رویداد سینمایی گفت: دیدن فیلم های نوجوانان حس و حال خوبی به من داد و توانستم برگردم به دوران نوجوانی خودم. دورانی که سراسر شور و شوق فیلمسازی داشتم و با دیدن این فیلم ها بار دیگر تجربیات خوب دوران نوجوانی برای من زنده شد.

این فیلمساز در ادامه افزود: تجربه حضور در عرصه فیلمسازی می تواند کمک خوبی برای نوجوانان باشد تا به درستی انتخاب کنند که در سینما بمانند. چون سینما عرصه تلاش و کوشش است. همچنین تجربه فیلم دیدن با هم این کمک را می کند تا با نگاه یکدیگر در سینما آشنا شوید و دانش تصویری و سواد رسانه ای را نیز بالا ببرد.

خردمندان افزود: نکته دیگری که در آثار شما فیلمسازان نوجوان دیدم، این بود که به شدت تجربه گرا هستید و ایده هایی بسیار ناب و خلاقانه دارید و امیدوارم این شور، حس و جسارت تا سالهای سال با شما بماند.

پس از آن حسین شیخ الاسلامی منتقد و فیلمساز درباره تجربه دیدن فیلم های نوجوانان در المپیاد فیلمسازی گفت: با دیدن فیلم های شما بسیار ذوق زده شدم و می توانم بگویم که یکی از بهترین جلسات فیلم بینی من به عنوان داور این دوره از المپیاد فیلمسازی بود.

وی در ادامه با انتقاد از اینکه نوجوانان در ساخت فیلم تحت تاثیر نگاه مشاوران و مربیان خود بودند، گفت: در نظریه ادبیات و هنر می گویند که فلسلفه با تعجب شروع می شود و هنر با اعتراض. اما نکته ای که در مجموع فیلم های شما دیدم این بود جرات خود را گرفتید و نتوانستید فیلم خود را بسازید و فکر می کنم فیلم ها ایده و تکنیک های خوبی داشتند ولی تحت تاثیر مشاوران و مربیان خود قرار گرفته بودند و نتوانستند فیلم های خود را به خوبی بسازند. در واقع روح اعتراض در فیلم ها نادیده گرفته شده بود.

شیخ الاسلامی متذکر شد: هنرمند واقعی هنرمندی است که از دل آنچه می بیند و تحلیل می کند حقیقت فردی خود را بیرون می آورد و تفسیر شخصی خود را بکند.

در ادامه این جلسه شیخ الاسلامی و خردمندان تک تک فیلم های دیده شده را با حضور کارگردان های نوجوان مورد بررسی قرار دادند.

فیلم های «زنگ آخر» ساخته محمد معین رحیمی زنگنه از کرمانشاه، «جمله نسازیم» به کارگردانی عطا پورنعمت و ایلیا طاهری فرد از تبریز، انیمیشن «بز و طوطی» ساخته کیان پاک نژاد از اصفهان، «چون جادو» به کارگردانی شقایق نصیری و «باور» ساخته امیر رضا معلمی از خراسان رضوی از جمله فیلم هایی است که در نخستین سانس از المپیاد فیلمسازی روی پرده رفت.


در معرفی فیلم «پاستاریونی» عنوان شد؛

فیلمی آموزنده برای بچه ها و خانواده ها

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان امشب-یکشنبه ۱۱ شهریور- در سالن شماره یک پردیس سینمایی چهارباغ فیلم سینمایی «پاستاریونی» را معرفی کرد.

به گزارش سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، فیلم «پاستاریونی» در چهارمین روز از جشنواره، توسط سید احد میکاییل زاده معاون ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان معرفی شد. بیتا منصوری تهیه کننده، سهیل موفق کارگردان، سام درخشانی، حمید سپیدنام(مستر تستر)، نوید بانی، محمد شاکری و حسن علیرضایی بازیگران این اثر سینمایی به دعوت میکاییل زاده پیش از نمایش فیلم روی سن آمدند.

در ادامه موفق کارگردان فیلم بیان کرد: ممنونم که آمدید «پاستاریونی» را ببینید. فیلمی ساختیم که خانواده ها ببینند و از آن لذت ببرند. امیدوارم که در این زمینه موفق شده باشم.

درخشانی نیز بیان کرد: امیدوارم در ۹۰ دقیقه آینده با تماشای فیلم به شما خوش بگذرد. من هم برای اولین بار است که این فیلم را کنار شما می بینم. اگر فیلم را دوست داشتید به آن رای بدهید تا فیلم منتخب تماشاگران باشد. زیرا فیلم آموزنده ای هم برای بچه ها و هم برای خانواده هاست.

سپیدنام نیز عنوان کرد: این اولین تجربه من در بازیگری است و از خانم منصوری برای اطمینانی که به من کردند، تشکر می کنم. من در این فیلم بازی نکرده ام غذا خورده ام(با خنده).

بیتا منصوری نیز گفت: پاستاریونی یک فیلم خانوادگی است که محوریت آن خانواده ها هستند نه صرفا یک فیلم کودک.

شاکری بازیگر نوجوان اثر نیز عنوان کرد: خوشحالم که از این فیلم حمایت کرده اید و آن را تماشا می کنید. امیدوارم در جشنواره بعدی فیلم های کودکان و نوجوانان در کنار زاینده رود پر آب فیلم ببینیم.

بانی نیز از تماشاگران برای وقتی که به تماشای این اثر اختصاص داده اند، تقدیر کرد.

علیرضایی نیز عنوان کرد: من همشهری شما هستم. خوشحالم که این فیلم را در کنار شما می بینم. از سهیل موفق به دلیل نقشی که برای اصفهان در فیلمش قائل شد، تشکر می کنم.به بهانه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛

ثریا قاسمی: استعدادهای خوب زیاد و قصه های خوب کم هستندثریا قاسمی بازیگر فیلم سینمایی «دوچ» گفت: جوانان مستعد بسیاری هستند که می توانند فیلم های کودک خوب بسازند، اما متاسفانه فیلمنامه های مناسب کودک و نوجوان کمتر نوشته می شود.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، ثریا قاسمی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون با بیان این که برنامه ریزی ها برای جشنواره باید با دقت و جدیت بیشتری صورت بگیرد، بیان کرد: متاسفانه برخی از مدعوین جشنواره، این رویداد را جدی نمی گیرند و باعث دلسردی دیگر فعالانی می شوند که برای هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره تلاش می کنند.

وی ادامه داد: ما به واسطه این که یک بازیگر، هنرمند، مدیر یا مسئول فرهنگی هستیم، نباید خود را فراتر از دیگران یا فراتر از جشنواره ها بدانیم. بلکه باید به برنامه ریزی های صورت گرفته احترام بگذاریم.

قاسمی همچنین با تاکید بر این که ما قصه خوب در سینما نداریم، عنوان کرد: جوانان مستعد بسیاری هستند که می توانند فیلم های کودک خوب بسازند، اما متاسفانه فیلمنامه های مناسب کودک و نوجوان نوشته نمی شود.

این بازیگر سینما تصریح کرد: متاسفانه گاهی در فیلم هایی که به اصطلاح برای کودکان ساخته می شود، بحران ها و جرایمی نظیر دزدی ، فحاشی و ... می بینیم. در حالی که در فیلم های مطرح کودک و نوجوان ایراتی و خارجی می بینیم که وقت، پژوهش و هزینه زیادی صرف می شود تا یک اثر به لحاظ روانشناختی و جامعه شناختی برای کودک مناسب باشد.

وی در پایان گفت: امید ما به کودکان و نوجوانان است که آینده سینمای کشور را بسازند.


محمدرضا هدایتی در نمایش فیلم سینمایی «سیمین» گفت:

مرتضی آتش زم زم به شهر اصفهان عرق داردمحمدرضا هدایتی بازیگر فیلم سینمایی «سیمین» پیش از نمایش این اثر در سینما فلسطین اصفهان گفت: مرتضی آتش زم زم دو سالی است که فیلم هایش را در شهر اصفهان ساخته و به مشکلات شهر اصفهان می پردازد. مطمئنم فیلم های بعدی این کارگردان هم با پرداختن به این معضلات ساخته می شود، چراکه این کارگردان به شهر اصفهان عرق دارد.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، فیلم کوتاه «جمعه گل» و فیلم بلند سینمایی «سیمین» شامگاه یکشنبه ۱۱ شهریور با حضور شهردار اصفهان، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و فریده روشن رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی اصفهان و جمعی از مدیران و مسئولان شهر اصفهان در سینما فلسطین نمایش داده شدند.

مرتضی آتش زم زم کارگردان فیلم «سیمین» گفت: موضوع فیلم «سیمین»، زاینده رود است و سیمین های قصه ما، همه زاینده رود هستند. من به قصد حمایت از زاینده رود این فیلم را ساخته ام. این فیلم غمگین است و شاید برای کودکان مناسب نباشد ولی این جریان حقیقت دارد و حقیقت تلخی است. با این وجود فیلم درباره بچه ها و تاثیری است که خشکسالی بر روی خانواده ها به ویژه کشاورزان می گذارد.

وی افزود: ما با ساختن این فیلم می خواهیم صدایمان را به گوش مسئولین در سراسر کشور برسانیم. هیچ کدام از دیالوگ های این فیلم از ما نیست و تمام دیالوگ ها از زبان کشاورزانی است که در مستند قبلی که ساخته ام سخن گفته اند و احتمالا شما هم با این دیالوگ ها آشنایی دارید.

لاله اسکندری بازیگر این فیلم نیز بیان کرد: در طول فیلمبرداری «سیمین» نسبت به دوستان دیگر حضور کم رنگ تری داشتم ولی از شرایط سخت فیلم برداری در گرمی هوا و شرایط سخت دیگری که در طول فیلم مشاهده خواهید کرد در باتلاق گاوخونی اطلاع دارم اما همه این اتفاقات برای این بود تا بتوانیم فاجعه خشکسالی زاینده رود را به تصویر بکشیم و شرایط را به مسئولین یادآوری کنیم. امیدوارم روزی برسد که دوباره شاهد روان شدن آب در باتلاق گاوخونی و زاینده رود باشیم.

وی ادامه داد: «سیمین» برای اصفهانی ها یک فیلم نوستالوژیک است و مطمئنم بسیاری از آن ها در کنار این رود و باتلاق خاطرات زیادی دارند. امیدوارم معضل بی آبی در سراسر ایران حل و شرایط زیست محیطی مناسب شود و این فیلم بتواند بر کسانی که مسئول این اتفاق هستند، تاثیر بگذارد.

محمد فیلی دیگر بازیگر این فیلم نیز بیان کرد: بعد از بازی در «قصه های مجید» که من نقش مدیر مدرسه را در آن بازی کرده ام، با فیلم «سیمین» در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان شرکت کرده ام. این بار به همت آقای آتش زم زم فاجعه خشکسالی زاینده رود و باتلاق گاوخونی به تصویر کشیده شد. آنچه که شما می بینید، حاصل درد، رنج و سختی بسیاری از کشاورزانی است که بیکار شده اند و خشکسالی زندگی آن ها را به نابودی کشیده است. امیدوارم مسئولین چاره ای برای حل این مشکل پیدا کنند.

محمدرضا هدایتی از بازیگران این اثر نیز عنوان کرد: دو سالی است که مرتضی آتش زم زم فیلم هایش را در شهر اصفهان ساخته و به مشکلات شهر اصفهان می پردازد. فیلمی که پارسال ساخته بود جایزه بهترین فیلم کانون فیلم سازان بلغارستان را گرفت. من مطمئنم فیلم های بعدی این کارگردان هم با پرداختن به این معضلات ساخته می شود چراکه این کارگردان به شهر اصفهان عرق دارد. خواهش من از مسئولین این است که اگر قولی می دهند، به آن عمل کنند .

گفتنی است سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان ونوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد تا ۱۴ شهریورماه در اصفهان در حال برگزاری است.نمایش پر رونق فیلم های کوتاه و سینمایی در جشنواره سی و یکم


در ادامه نمایش فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، معرفی فیلم ها در پردیس ها و سالن های سینمایی در روز پنجم با استقبال مردم پی گرفته شد.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، فیلم های کوتاه «گرگم و گله می برم» به کارگردانی امیرهوشنگ معین، «جنگل تاریک تاریک» اثر امیل گینوکس از فرانسه و «مرغ فضایی» از پرو اثر الان ارا و ادواردو سچلد از ساعت ۱۷ امروز-یکشنبه ۱۱ شهریور- در سالن شماره ۴ پردیس سینمایی سیتی سنتر نمایش داده و توسط علی رفیعی معرفی شدند.

همچنین فیلم های کوتاه «سفید کمرنگ» به کارگردانی غلامرضا جعفری و «حوض نقاشی» امین ملکیان و نگاره حلیمی و فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید۲» ساخته سید جواد هاشمی از ساعت ۲۰ در سینما فلسطین نمایش داده شدند. معرفی این فیلم را شیشه فروش هنرمند اصفهانی برعهده داشت.

همچنین در سانس ۱۷ سالن شماره ۲ پردیس سینمایی سیتی سنتر فیلم کوتاه «مثل بچه آدم» ساخته آرین وزیر دفتری و فیلم سینمایی «اردک لی» به کارگردانی بهروز غریب پور و تهیه کنندگی علی حضرتی معرفی شد.«آخرین داستان» راهی جشنواره بوچئون کره شدانیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر در بیستمین جشنواره بین المللی انیمیشن بوچئون کره پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی استودیو هورخش، انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر و تهیه کنندگی احسان رسول اف که هم‌اکنون در دو بخش رقابتی سینمای ملی و پویانمایی بین‌الملل سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان حضور دارد در جشنواره بین المللی انیمیشن بوچئون کره ۲۰۱۸ پذیرفته شد.

«آخرین داستان» با برداشتی آزاد از شاهنامه به روایت قصه ضحاک ماردوش، کاوه آهنگر و آفریدون می‌پردازد. پرویز پرستویی، لیلا حاتمی، حامد بهداد، اشکان خطیبی، بیتا فرهی، اکبر زنجان‌پور، فرخ نعمتی، حسن پورشیرازی، باران کوثری، مجید مظفری، شقایق فراهانی، ملیکا شریفی‌نیا، زهیر یاری، و بانیپال شومون از گویندگان نقش‌های این انیمیشن هستند.

عوامل انیمیشن: نویسنده و کارگردان: اشکان رهگذر، تهیه‌کننده: احسان رسول‌اف، مجریان طرح: آرمان رهگذر و احسان رهگذر، تدوین: ژینوس پدرام، آهنگساز: کریستف رضاعی، طراحی و ترکیب صدا: علیرضا علویان، انتخاب بازیگران: تینا پاکروان، سرپرستان انیماتورها: بابک ارجمند، ریحانه میر هاشمی و حامد شاملو، سرپرستان کامپوزیت: نگار صدری و گلی شریف بختیار، سرپرست جلوه‌های ویژه: علیرضا مالمیری، سرپرستان انیمیت لیپسینک و سایه: نگین خواجه‌ای و آرزو پیشگاهی، سرپرست قلم گیری و رنگ: مهشاد منقش صنعتی و سرپرست طراحی بکگراند: رسول رضایی‌جو، عکس: امیر عابدی، مشاور رسانه‌ای: زهرا نجفی

جشنواره انیمیشن بوچئون کره جنوبی (BIAF) از ۱۹ (۲۷ مهر) الی ۲۳ اکتبر (یک آبان) ۲۰۱۸ در شهر بوچئون کشور کره جنوبی برگزار می گردد. این جشنواره که از سال ۱۹۹۹ در حال برگزاری است از طریق همکاری با جشنواره های فیلم انیمیشن مهم دنیا مانند انسی، اتاوا، هیروشیما، زاگرب، و جشنواره فیلم های انیمیشن اشتوتگارت در ایجاد شبکه ارتباطی که جشنواره های انیمیشن را در سطح جهانی به هم مرتبط می سازد، نقشی عمده ایفا می نماید.

انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» برای اولین بار در بخش غیررقابتی جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی فرانسه ۲۰۱۸ به نمایش درآمد و این انیمیشن در دوازدهمین دوره جایزه سینمایی آسیا-پاسیفیک که در روز ۲۹ نوامبر ۲۰۱۸ (۸ آذر ۹۷) در استرالیا برگزار خواهد شد هم حضور دارد.

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۴۷
نظرات بینندگان
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد