اخبار

استقبال از فیلم های کودک و نوجوان جشنواره سی و یکم؛سمنان،شیراز،قزوین،اراک و یاسوج میزبان علاقه مندان سینمای کودک و نوجوان شد

استقبال از فیلم های کودک و نوجوان جشنواره سی و یکم؛سمنان،شیراز،قزوین،اراک و یاسوج میزبان علاقه مندان سینمای کودک و نوجوان شد
شیرازی ها در پردیس هنر شهر آفتاب به استقبال پروانه‌ها رفتنداستقبال گسترده از نمایش های مردمی فیلم های کودک و نوجوان در شیراز همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان صورت گرفته است.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، شیراز از مراکز استان‌های کشور است که همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم های «شازده کوچولو»، «لکنت»، «ضربه فنی»، «سوم شخص غایب»، «اردک لی»، «آهوی پیشونی سفید٢»، «آخرین داستان»، «قهرمانان کوچک»، «مرغ فلفلی» و «پرنسس طلسم شده» را تا ۱۴ شهریور ماه در پردیس سینمایی هنر شهرآفتاب نمایش می دهد. 


سمنانی‌ها هم به استقبال پروانه‌های جشنواره رفتند

کودکان و نوجوانان سمنان همزمان با کودکان و نوجوانان اصفهانی و دیگر مراکز استان‌های کشور به تماشای فیلم کودکان و نوجوانان نشستند.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، سمنان از مراکز استان‌های کشور است که همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم های «شازده کوچولو»، «لکنت»، «ضربه فنی»، «سوم شخص غایب»، «اردک لی»، «آهوی پیشونی سفید٢»، «آخرین داستان»، «قهرمانان کوچک»، «مرغ فلفلی» و «پرنسس طلسم شده» را نمایش می دهد. این نمایش ها تا ۱۴ شهریور ماه و پایان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در این شهر ادامه دارد.

استقبال بی نظیر کرمان از پروانه‌ها

استقبال گسترده از نمایش های مردمی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در کرمان نمایش فیلم ها را به فضاها و محوطه های باز کشانده است.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، کرمان از مراکز استان‌های کشور است که همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم های «شازده کوچولو»، «لکنت»، «ضربه فنی»، «سوم شخص غایب»، «اردک لی»، «آهوی پیشونی سفید٢»، «آخرین داستان»، «قهرمانان کوچک»، «مرغ فلفلی» و «پرنسس طلسم شده» را نمایش می دهد. این نمایش ها تا ۱۴ شهریور ماه در پارک مادر این شهر ادامه دارد.

قزوین میزبان جشنواره سی و یکم

استقبال گسترده از نمایش های مردمی فیلم های کودک و نوجوان در شهر قزوین همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان همچنان ادامه دارد.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، شهر قزوین از مراکز استان‌های کشور است که همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم های «شازده کوچولو»، «لکنت»، «ضربه فنی»، «سوم شخص غایب»، «اردک لی»، «آهوی پیشونی سفید٢»، «آخرین داستان»، «قهرمانان کوچک»، «مرغ فلفلی» و «پرنسس طلسم شده» را نمایش می دهد. سانس های نمایشی در این شهر تا ۱۴ شهریور ادامه دارد.

یاسوج نیز با جشنواره سی و یکم همراه شد؛
نمایش های یاسوج با استقبال مردمی مواجه شد


سی و یکمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با نمایش فیلم های کودک و نوجوان در شهر یاسوج پرشور دنبال می شود.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، شهر یاسوج با نمایش فیلم های منتخب سینمای کودک و نوجوان همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، میزبان علاقه مندان به این گونه سینمایی است. در این شهر، فیلم‌های کودک و نوجوان جشنواره بین‌المللی اصفهان، هر شب در بوستان های شهر یاسوج نمایش داده می‌شود. همچنین کارگاه‌های آموزشی کودک و نوجوان شامل قصه خوانی، داستان گویی و نقاشی کودک توسط انجمن هنرهای نمایشی استان در کنار این جشنواره به صورت جنبی در محوطه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد تا ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان در حال برگزاری است. آدرس سایت رسمی جشنواره icff.ir است.
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۳۱
نظرات بینندگان
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد