اخبار

تاکید بر تعامل حوزه هنری و سازمان سینمایی در دیدار ایوبی و مومنی شریف

تاکید بر تعامل حوزه هنری و سازمان سینمایی در دیدار ایوبی و مومنی شریف
دکتر " حجت الله ایوبی " معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی با " محسن مومنی شریف "دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، در این دیدار و نشست مشترک که "محمد احسانی " معاون آثار و فعالیت های سینمایی " حبیب ایل بیگی " مدیر عامل انجمن سینمای جوانان و " محمد رسول صادقی " مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی ، دکتر ایوبی را همراهی می کردند ،" محمد حمزه زاده " قائم مقام حوزه هنری ،"سهیل جهان بیگلری " رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری و "فرید فرخنده کیش "معاون فرهنگی هنری سازمان سینمایی حوزه هنری حضور داشتند .
درابتدای این نشست که به میزبانی حوزه هنری برگزار می شد ،" محسن مومنی شریف " ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه هنری در بخش های مختلف – به ویژه در حوزه سینما – ابراز امید واری کرد با تعامل شکل گرفته میان حوزه هنری و سازمان سینمایی موانع و مشکلات مشترک این دو نهاد در کوتاه ترین زمان ممکن و در سایه تفاهم و همکاری حل و فصل شود .
دکتر " حجت الله ایوبی " نیز بر عزم جدی سازمان سینمایی بر تعامل بیشتر با حوزه هنری در عرصه های تولید ، عرضه ، پخش و اکران تأکید و ابراز امیدواری کرد که به زودی دغده های مشترک میان حوزه هنری و سازمان سینمایی در قالب برگزاری کار گروه ها و عقد تفاهم نامه های مشترک ، مرتفع شود.
۱۲ آذر ۱۳۹۲ ۲۰:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید