اخبار

دومین جلسه کار گروه تدوین آیین نامه و ضوابط نمایش سال 93 برگزار شد

دومین جلسه کار گروه تدوین آیین نامه و ضوابط نمایش  سال 93 برگزار شد
با برگزاری دومین جلسه ساماندهی اکران و نمایش در سینمای ایران ،بحث و گفتگو در خصوص نحوه اکران نمایش فیلمهای سینمایی در سال93 بین صاحبنظران و سینماگران این حوزه و مسئولین سازمان سینمایی ادامه یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی محور بحث و گفت و گوها  در این جلسه که با حضور "محمد احسانی"، " معاون آثار و فعالیت های سینمایی " و نمایندگان صنوف  سینمایی مرتبط با موضوع اکران در  سالن کوچک سازمان سینمایی برگزار شد ، جوانب و جزئیات مربوط به اکران سال آتی به تفصیل مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت .

بنا براین گزارش  ،حاضران در جلسه ضمن مورد تأیید دانستن نقاط قوت آیین نامه های قبلی اکران، بر وجود مشکلات  و نارسایی هایی که در گذشته در این خصوص بوده است تأکید کرده و با ابراز تمایل به ایجاد وفاق و همدلی ، به بحث و تبادل نظردرتدوین آیین نامه  اکران و نمایش   پرداختند.

در این جلسه پیشنهادات مختلف اعضا در جهت بهینه سازی سیستم اکران و نمایش مطرح و نظرات کارشناسی موافق و مخالف در خصوص آن مورد بحث قرار گرفت.همچنین قرار شد طرح های پیشنهادی اعضاء در جلسه آتی دریافت و در آن نشست مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

جلسه عصر سه شنبه 23آذر - با حضور "علیرضاسرتیپی"، "مرتضی شایسته"،"همایون اسعدیان" ،"علی آشتیانی پور"،"علیرضا داوود نژاد" ،"غلامرضا فرجی"، "سید جمال الدین ساداتیان"،"محمد احسانی"، "محمد رضا فرجی" و "محمد قاصد اشرفی "در سازمان سینمایی تشکیل شد.

جلسه بعدی تدوین آئین نامه شورای صنفی نمایش روز شنبه همین هفته آینده - 30 آذر - برگزار خواهد شد.

۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید