اخبار

جلسه تکمیلی تدوین آیین نامه شورای صنفی اکران برگزار شد

جلسه تکمیلی تدوین آیین نامه شورای صنفی اکران برگزار شد
با برگزاری جلسه تکمیلی تدوین آیین نامه شورا ی صنفی اکران سال 93، پیش نویس آیین نامه ، پس از تأیید و امضای اعضای گروه جهت تأیید نهایی به ریاست سازمان سینمایی ارجاع شد .
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی ،کار تدوین پیش نویس آیین نامه شورای صنفی اکران با برگاری 6 جلسه کارشناسی ازماه پیش آغاز شد و پیش نویس تهیه شده پس از ویراستاری وبررسی و مطابقت های حقوقی ، در این جلسه پس از تأیید نهایی به امضای اعضای گروه رسید.
بنا براین گزارش ، جلسات آیین نامه و ضوابط نمایش سال  93که بر اساس حکم "حجت الله ایوبی" رییس سازمان سینمایی به محمد احسانی"معاون آثار و فعالیتهای سینمایی، با ترکیب 3 نفر از سینماداران،3نفر ازتهیه کنندگان،2 نفر از پخش کنندگان و یک نفر کارگردان در سازمان سینمایی تشکیل شد، اعضاء مبتنی بر نگاه صنفی ، تلاش خود را در برطرف کردن مشکلات گذشته در حوزه اکران و نمایش و ارائه راهکارهای مناسب برای رونق سالن های سینما مبذول داشتند.
آیین نامه نهایی شده "شورای صنفی اکران سال 93 " مشتمل بر 5 فصل ،69 ماده با تبصره های مربوطه است و از عمده ترین اهداف آن ساماندهی اکران فیلم های سینمایی ، ایجاد تنوع نمایش و فراهم کردن امکان اکران گونه های سینمایی با هدف جذب مخاطبین است .
۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۵:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید